Na kontaktoni

NINGBO GEDY METAL PRODUKTET CO, LTD

Jeni gjithmonë të mirëpritur të na kontaktoni në kompaninë GMP!
GMP është i njohur për punën tonë cilësore, shërbimin ndaj klientit dhe dorëzimin në kohë.
Ne mirëpresim të gjitha punët, të mëdha dhe të vogla, të thjeshta dhe komplekse. Ne mund të kujdesemi për të gjitha nevojat tuaja inxhinierike precize. Ne gjithmonë do të bëjmë çmos për t'ju ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm!

Adresë

Dhoma 506, Nr. 666 Taikang Road,

YinzhouDistrikti, Ningbo,

315100, Zhejiang, Kinë

E-mail

 

sales@gmpmetalwork.com

 

Telefoni

Tel:86(0) 574 88309636

Faks:86(0) 574 88309737

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

E shtunë: 10 e mëngjesit deri në 2 pasdite

E diel: Mbyllur


WhatsApp Online Chat!