Контактирајте не

NINGBO GEDY METAL PRODUCTS CO.,LTD

Секогаш сте добредојдени да не контактирате во компанијата GMP!
GMP е познат по нашата квалитетна работа, услуги на клиентите и навремена испорака.
Ги поздравуваме сите работни места, големи и мали, едноставни и сложени. Можеме да се грижиме за сите ваши прецизни инженерски потреби. Секогаш ќе дадеме се од себе за да ви ја дадеме најдобрата можна услуга!

Адреса

Соба 506, бр. 666 Taikang Road,

ЈинжуОкруг, Нингбо,

315100, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

 

sales@gmpmetalwork.com

 

Телефон

Тел:86(0) 574 88309636

Факс:86(0) 574 88309737

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота: од 10 до 14 часот

Недела: Затворено


WhatsApp онлајн разговор!