За нас

Добредојдовте на веб-страницата на NINGBO GEDY METAL PRODUCTS CO.,LTD!
Компанијата GMP испорачува квалитетни производи по конкурентна цена. Ние сме еден од добавувачите на Skoda и Audi автомобилската компанија.
GMP е специјализирана за производство и извоз на многу видови прецизни индустриски компоненти веќе неколку години.ние главно доставуваме приспособени прецизни метални компоненти за многу индустрии ширум светот, вклучително и компоненти за обработка на ЦПУ, одлеаноци, штанцување, лежишта, заварувачки и склопувачки делови итн.
Достапниот материјал се: јаглероден челик, легиран челик, нерѓосувачки челик, еластично железо, сиво железо, бакар, месинг, бронза, алуминиум, цинк итн.

GMP може да произведува сопствени механички делови според вашиот дизајн или примерок.Имаме обучен тим кој е подготвен да ги прифати вашите барања, да преведува, да конвертира во метрика и да произведува според вашите стандарди и спецификации. можеме да произведуваме според стандардите за квалитет TS16949, SGS, UL и PPAP.
Нашата мисија е да им помогнеме на нашите меѓународни клиенти да ги намалат трошоците за купување за 20-40% со нашите висококвалитетни компоненти со добра цена од Кина, за значително да го зголемиме нивото на профит на нашите клиенти и конкурентноста на пазарот.
Соработка Win-Win, Ајде да работиме заедно за да создадеме подобра иднина!


WhatsApp онлајн разговор!