обработка на кастинг за заби со кофа

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал:Благ челик.итн

Порцес:Изгубен восок (мал дел), леење со смола песок (голем дел) итн.

Површина:самобоја/сликање.итн.
  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!