прирабница CNC обработени делови

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: достапен е различен материјал. (челик. месинг. алуминиум.цинк.пластика итн.)

Процес: вртење, мелење.мелење, CNC-машина, центар за обработка со 4 оски или 5 оски, прецизна автоматска обработка на струг итн.

Површинска завршница: различна завршна површина е достапна според барањата на клиентот.(обложено со цинк, поцинкувано на топло, анодизирано, обложено со цинк-никел. моќно обложено, Е-премаз, мариноване, лесно подмачкано и сл.)
  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!