делови за ковање

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: Достапен е различен материјал.

Процес: Топло фалсификување, Обработка на ладно чело, фалсификување со чекан, фалсификување со матрици итн.

Површинска завршница: Различна завршна површина е достапна според барањата на клиентот.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!