Стаклени метални делови

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: различен материјал е достапен.

Процес: достапен е различен производствен процес, потоа со користење на различна обработка на заварување или склопување.

Површинска завршница: различна завршна површина е достапна според барањата на клиентот.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!