други компоненти за обработка на метал 2

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: различен материјал е достапен.

Процес: различен производствен процес е достапен.

Површинска завршница: различна завршна површина е достапна според барањата на клиентот.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!