прецизно лиење на вентилот на пумпата

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: различен материјал е достапен.

Порцес:инвестициски кастинг итн.

Површина:самобоја/сликање.итн според барањата на клиентот.
  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!