Stampime

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Materiali: Ka materiale të ndryshme.

Porcesi: përpunimi i përgjithshëm i stampimit dhe saldimit (saldimi me hark me argon ose saldimi me lazer, etj.)

Sipërfaqe: pasqyrë e lëmuar sipas kërkesave të klientit


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!