Печатење

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: Достапен е различен материјал.

Порцес: општо штанцување и обработка на заварување (заварување со аргонски лак или ласерско заварување итн.)

Површина:Огледало полиран според барањата на клиентот


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!