vulosje e pjesëve sipërfaqe të veshura me pluhur

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Materiali: disponohet material i ndryshëm.

Porcesi:përpunimi i përgjithshëm i stampimit dhe përkuljes

Sipërfaqe:self color/painted.etj sipas kërkesave të klientitt.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!