печат делови прав обложена површина

Детали за производот

Ознаки на производи

Материјал: различен материјал е достапен.

Порцес: општо штанцање и обработка на свиткување

Површина:self color/painted.etn според барањата на клиентотt.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!